טמבור משיקה קולקציית גוונים חדשה

טמבור משיקה קולקציית גוונים חדשה

חברת "טמבור" השיקה בשבוע שעבר את קולקציית הגוונים החדשה שלה באירוע השקה מושקע ומהנה ואני הייתי שם להרים לחיים ולקבל את המניפה החדשה עם 48 הגוונים החדשים שמספקים את הרקע העכשווי לחיים העירוניים, אז אם אתם רגע לפני עיצוב הבית ומתחשק לכם לעצב ולרענן אותו מחדש כדאי שתכירו את קולקציית הגוונים החדשה שכבר נמצאת ומשווקת בחנויות.

הקולקצייה החדשה נקראת SPACES שההשראה שלה הגיעה דווקא מן העיר ההומה מהבנייה האורבנית המטורפת מהחללים החדשים בה ומקו הרקיע שלה, השאיפה היא בעצם ליצור דווקא סביבת חיים טובה יותר.

במניפה החדשה קיימים 48 גוונים במנעד של לבנים, אפורים ושחורים בדרגות כהות שונות עם נגיעות קלות של גוונים חמים של חום וקרים של כחול.

טמבור השיקה גם את ה STICKERS שתשמחו לשמוע עליהם, מדבקות נוחות לשימוש עם גווני הקולקצייה אותם תוכלו להניח ולהסיר בקלות על הקיר אותו תרצו לצבוע מה שיאפשר לכם לראות במדויק כיצד הגוון שתבחרו ייראה על הקיר. 

אז זכרו ששווה כשאתם לפני בחירת צבע לבקש לראות את הקולקציה החדשה של "טמבור" ואם תרצו להיות בטוחים אם מתאים לכם לקיר הזמינו את מדבקות הגוון ככה שאין מצב שיהיו טעויות עם הגוון המנצח שלכם.

שיהיה המון בהצלחה שנה בצבע לכולנו 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *