גיליה טודורוס מעצבת פנים והום סטיילינג

גיליה טודורוס מעצבת פנים והום סטיילינג

שמחה לשתף אתכם קוראים יקרים שלי על כתבת עמוד שחיכיתי לה והתפרסמה השבוע בגיליון מאי ב"מגזין את"! הכל התחיל בשיחת טלפון שתפסה אותי חודש שעבר באמצע היום ממשרדה של שוש רוטנברג מקבוצת רוטנברג תקשורת, "את אחת מחמש הנשים המובילות בתחום ההום סטיילינג בארץ ונשמח להציע לך כתבת עמוד בפרויקט המומחים המשפיעים בתחומם לשנת 2021" ואיך אפשר לסרב לזה.

אז מי שעוקב אחר הטיפים שלי , ההמלצות והפרוייקטים שלי בבלוג הגיע הזמן להכיר אותי עוד קצת ולשמוע שלאחר שנים של עבודה  בתחום ההום סטיילינג האהבה למקצוע דחפה אותי ללמוד גם את תחום העיצוב פנים ולפני כחצי שנה סיימתי את לימוד התכנון והעיצוב פנים באוניברסיטה הפתוחה בכפר הירוק מה שחשף בפניי עולם חדש של תכנון ובנייה.

קהל היעד שלי: הם אנשים נרגשים שרכשו את דירת הקבלן שכל כך ציפו לה ובוחרים בי ללוות ולעצב להם את דירת החלומות שלהם, דיירי יד שנייה שרוצים ייעוץ ועיצוב מחדש לדירה שלהם וגם כאלה שרק מעוניינים בייעוץ שיעניק להם טיפים והדרכה לעצב בעצמם.

מאז ומתמיד המשפט שמלווה אותי לאורך כל שנות הקריירה שלי בתחום ההום סטיילינג וכיום גם בתחום עיצוב הפנים הוא שאין צורך לקנות דברים חדשים על מנת להפיח בבית חיים חדשים, תמיד כדאי להתחיל ממה שכבר יש לנו לפני שאנו רצים לקנות רהיטים חדשים. תמיד אפשר לצבוע, לרפד, להחליף מיקום רהיטים ולהעניק לבית מראה חדש ומעוצב יותר ויהיה המקום הכי נוח לנו ולבני המשפחה שלנו.

תמיד עם הלקוחות שלי אנחנו קובעים פגישה ראשונית לכוס קפה רצוי בבית שלהם על מנת שנכיר ונגבש יחד קו עיצובי שיוביל את הפרויקט וידייק את הסגנון העיצובי שילווה את הפרויקט.

לכל הראיון האישי בו תוכלו לקרוא מי המעצבת שמהווה עבורי מקור השראה, מהו הפרויקט החלומי שלי ו3 הטיפים הנכונים שלי לעיצוב הבית מחכים לכם בכתבה גיליה טודורוס –מעצבת פנים והום סטיילינג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *