מתנה אישית ומתוקה לאורחים שלנו

מתנה אישית ומתוקה לאורחים שלנו

זכרו שעיצוב מרשים של שולחן החג מסתכם בהקפדה על הפרטים הקטנים לכן הקפידו כי כל פריט על השולחן הוא הפריט הנכון במקום הנכון: מעיצוב המפיות, נרות, סידור ההגדות, קערת הפסח, היין  וכלה במתנה אישית שתניחו לכל אורח על הצלחת, דווקא הפרטים הקטנים הם אלה שיעשו  את ההבדל בין עוד ארוחה לאירוח מיוחד ובלתי נשכח.

מרנגים
thislittlestreet.com

היות ופסח זהו חג כשר שימוש בעוגיות מקרון ועוגיות מרנגים יוכלו להיות פינוק מתוק ואישי לכל אורח, מה שגם יפתיע את האורחים  וגם ימתיק להם את זמן הישיבה על השולחן בזמן קריאת ההגדה. קיימים המון רעיונות להגשת המרנגים והמקרון אני בחרתי כמה מהם שמקווה שיעניקו לכם השראה למתנה אישית לאורחים שלכם.

מרנג בצנצנת
etsy.com

צנצנות זכוכית עם מכסה הנמכרות בחנויות לכלי בית יוכלו לשמש פתרון מצויין למתנה אישית שלכם, אפו מרנגים קטנים או קמנו מוכנים, מלאו את הצנצנות הקטנות, קשטו עם סרט והניחו לצד או על הצלחת, מתנה אישית מקסימה שתפתיע את האורחים שלכם.

שי לאורחים
notonthehightstreet.com

גם קופסאות שקופות שתקנו מראש יוכלו להיות אריזה מושלמת למתנה שלכם, הניחו כמה מרנגים , קשרו עם סרט ותראו כמה זה יוצא מושלם.

מקרון
study.xineurope.com

עוגיות מקרון גם הם עוגיות כשרות לפסח תוכלו לאפות ותוכלו גם לקנות מוכנים, השתדלו להכין או לקנות במיגוון צבעים.

מקרון סוכרייה
thirstyfortea.com

מי שיירצה להשקיע יוכל לנעוץ בהם מקל סוכרייה הנמכר בחנויות לכלים חד פעמיים, עטיפה בצלופן עם סרט ולאורחים שלכם תחכה ליד הצלחת או אפילו בתוך הגביע יין סוכרייה מתוקה ומפנקת.

מקרון בקופסא
www.notonthehighstreet.com

גם קופסאות פלסטיק שתוכלו לקנות מראש יוכלו להיות אריזה מהממת למקרון שלכם, תוספת של סרט וקבלתם מתנה אישית מפנקת ומתוקה שאין אורח שלא יחייך חיוך רחב שתחכה לו על השולחן. בנוסף למרנגים ועוגיות מקרון תוכלו ליצור מתנות  אישיות ומפנקות לאורחים שלכם בעזרת סוכריות, שוקולדים, עוגיות בוטנים ועוגיות קוקוס המככבות לנו בפסח זיכרו שעם מעט יצירתיות ואריזה נכונה כולם יוכלו להפוך למתנה אישית מפנקת ויפה.

מקווה שאהבתם את הרעיונות אל תשכחו לפנק, לפנק, לפנק שיהיה חג שמח, כשר ומתוק לכולכם, קוראים מקסימים שלי.

נשיקות ואהבה

גיליה

0 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.