ניחוחות נעימים בעיצוב הבית

ניחוחות נעימים בעיצוב הבית

למעט דירה מעוצבת ויפה חשובה לכולנו גם האווירה, אחד האלמנטים החזקים והמשפיעים על האווירה בבית שלנו הוא אלמנט הריח. כולנו מכירים את ההרגשה שנכנסים הביתה וריח של עוגה הנאפית בתנור מציף את כל הבית בניחוחות טובים, מלבד האפייה או ריח בישולים אפשר לדאוג לפיזור ריחות טובים בבית בדרכים שונות.

naturally-scented-soaps1

לריח טוב בסלון נוכל לדאוג בעזרת שימוש במבער בתוספת שמנים אתריים, לשמנים ישנה השפעה ישירה גם על האווירה וגם על מצב הרוח שלנו. את השמנים האתרים נוכל לטפטף גם מתחת לכיסויים של כריות הנוי המונחות על הספה, על המצעים ולחדש מידיי פעם שהריח נגמר.

ריחות2

ריח

באמבטיה ובשירותים ניתן להשתמש בבקבוקונים של מבשמי ריח עם מקלונים ולהפוך אותם מידיי פעם כשצריך, ניתן להניח במקומם זרי סבונים שעושים עבודה כפולה גם זר יפה לקישוט על השיש וגם ריח נפלא באוויר.

ריח2

בארונות הבגדים ניתן להניח דפי ריח של מייבש כביסה מקופלים מאחורי ערימת הבגדים המקופלים, מי שמעוניין להכין לבד מפיץ ריח יוכל לגרד סבון מוצק בפומפייה ולארוז בשקיות אורגנזה או טול או אפילו להשתמש בגרביונים ישנים, קופסת מקלות קטורת פתוחה גם כן תוכל לעשות יופי את העבודה.

ריח3

מפיצי ריח  מבוקשים בבתי עסק או בבתים פרטיים, בשל הניחוח הנעים של מפיצי ריח, לאורך כל שעות היום. מפיצי הריח מעניקים אווירה נעימה ותחושת ניקיון מרעננת במיוחד. חוש הריח הוא אחד החושים החזקים שלנו ובאמצעות מפיצי ריח נהנה בבית מניחוח מושלם לאורך כל היום, בכל זמן שנרצה. הריח משדר לא רק תחושה נעימה עבורנו אלא גם תחושת ניקיון, כאשר אנו נמצאים במקום עם ריח נעים הוא משדר לנו שהמקום הוא נקי ואיכותי. יש כאלה שבמשימת הבוקר שלהם בסידור המיטה הם לא פוסחים על השפרצת מבשם בדים על המצעים, שמשלים את משימת סידור המיטה ומתחיל את הבוקר באווירה רגועה ונעימה.

0 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *