רעיון מקורי לשולחן חג השבועות

רעיון מקורי לשולחן חג השבועות

אוטוטו שבועות וכולנו נרגשים לקראת החג ובייחוד משולחן החג שמאז ומתמיד שולט בו הצבע הלבן. אין ספק שהצבע הלבן הוא הצבע המנצח קל להתחבר אליו הוא משדר רוגע ,חגיגיות  ואלגנטיות. מלבד מפה הלבנה והכלים הלבנים שדרגתי השנה כמה צנצנות זכוכית פשוטות מהמטבח לואזות לבנות בעלות מראה מעוצב וכפרי המשלב את הצבע הלבן והצבע הטבעי.

עשה בעצמך שבועות

את הצנצנות עטפתי בעזרת מפיות תחרה חד פעמיות שהוצמדו לצנצנת בעזרת נייר דבק שקוף ומסביב ליפפתי חבל טסה עבה, מלבד חבל טסה אפשר להשתמש גם בחוטי רפייה .

עשה בעצמך שבועות

בצנצנות המשודרגות ניתן לפזר את זרי הפרחים ולהניח אותן לאורך שולחן החג או אפילו להשתמש בהן כעששיות ולהניח בתוכן נרות קטנים שידאגו להקסים את האווירה.

עשה בעצמך שבועות

בנוסף לצבע הלבן השולט בעיצוב שולחן החג רצוי להוסיף נגיעות של צבעים טבעיים כמו חום וירוק שיסיעו בעיצוב  וגם ידגישו את החיבור שלנו עם הטבע לכן פזרו כמה עציצים ירוקים קטנים, זרי שיבולי חיטה, אצטרובלים, פירות וירקות.  מקווה שאהבתם את רעיון הצנצנות  ובטוחה ששולחן החג שלכם יהיה הכי זוהר ומקסים שיש.

חג שבועות שמח וקסום לכולכם

באהבה גיליה  

0 Comments

 1. זהבה

  היי שמי זהבה , קניתי בחו"ל מפה אפורה ומפיות מבד גם באפור וורוד.
  אייך לשלב בצבעים ר אנר או חבקים. קניתי גם פרחים דיי גדולים בוורוד.
  אני דווקא חשבתי לעטוף במפיות תחרה מנייר ובסרט וורוד בקבוקים ושים 7 בקבוקים עם פרח. רעיון שלך

  1. בגלל השילוב צבעים ורוד ואפור הייתי משתמשת בחבקים מוכספים ומוותרת על הראנר.
   את הבקבוקים עם הפרחים ניתן לשלב את מפית נייר התחרה החד פעמית עם סרט אבל אם תמצאי את המפיות האלה בצבע כסף זה יהיה עוד יותר מושלם .
   עטפי מסביב את הסרט הורוד והניחי שלושה זרים קטנים לאורך מרכז השולחן וביניהם נרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.