איך להפוך פינה בבית למשרד קטן

איך להפוך פינה בבית למשרד קטן

גם אם אנחנו עובדים מהבית וגם אם לא, כולנו זקוקים לפינת עבודה נעימה, נוחה ומפרה משלנו. במידה ויש לנו עוד חדר פנוי בבית התמזל מזלנו אבל כשאין ואנו חייבים למקם את פינת העבודה שלנו  באיזושהי פינה בחדר השינה, סלון או כל פינה אחרת פנויה בבית וגם לדאוג שתשתלב לנו עם שאר עיצוב הבית אז אנחנו בבעיה.

stylemotivation.com

בחדר השינה שאני עיצבתי לאחרונה מיקמתי שולחן עבודה קטן מאיקאה ותחמתי אותו בעזרת צביעה של חלק מהחלל ולא על כל הקיר, תוספת מדפים, כלי כתיבה ונוצרה פינת עבודה לא גדולה אבל בהחלט מספקת ונעימה מוזמנים לעקוב בסירטון.

 את פינת העבודה המושלמת שלכם השתדלו לבחור בפינה שקטה ופרטית שתאפשר לכם לעבוד באינטימיות ונוחות גם ששאר בני המשפחה נמצאים בבית. היות ופינת העבודה ממוקמת בבית רצוי ליצור פינת עבודה חמימה ונעימה לכן דאגו להשתמש בחומרים חמים כמו עץ, וילונות בד, שטיחי צמר, ריפוד בצבעים רכים, עציצים, תמונות ועוד.

במידה והחלל קטן דאגו לפינת ישיבה שתכיל גם מגירות בהם תוכלו לאחסן ניירת, מכתבים, כלי כתיבה ומחברות שישמרו לכם על חלל נקי ומסודר ולא יעמיסו על תחושת בלאגן בחלל בייחוד עם הפינה בחדר שינה, סלון, או בפינת האוכל.

diy-is-fun.com

לפעמים המשטחים יכולים להיות תלויים ולחסוך לנו תחושת עומס בחלל, קיימים גם דלפקים מתקפלים במידה והחלל קטן וככה אפשר לסגור אותו בזמן שלא עובדים ולהשאיר את החלל מרווח.אז מי שעדיין פינת העבודה שלו ממוקמת על שולחן פינת האוכל או במטבח או בכל מקום אחר לא נוח בבית הגיע הזמן לבחור את המיקום לסביבת העבודה הנוחה בשבילכם ולמקם את המשרד הקטן שלכם.

0 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *