שדרוג מרפסות שמש

שדרוג מרפסות שמש

העונה האביבית היא העונה המתאימה ביותר לבילוי במרפסת השמש שלכם עדיין לא לח ונעים גם בשעות היום, המרפסת בשנים האחרונות הופכת לחלק בלתי נפרד מאזור האירוח של הבית, במידה ונזניח אותה ולא נשמור על העיצוב שלה במשך הזמן היא עלולה להפוך למחסן שלא יהיה נעים לאף אחד לבלות בו.

עיצוב מרפסת שמש

כשאנו באים לשדרג ולעצב את המרפסת חשוב שנרהט אותה ברהיטים עמידים למזג האוויר ניתן לבחור בריהוט המשדר טבעיות קיימים מספר סוגים של ריהוט כמו ראטן סינטטי דמוי קש או עור, רהיטים מיציקות אלומיניום או רהיטי פלסטיק מודרניים, או רהיטים מעץ. השתדלו לעצב בהתאם למידות המרפסת במידה והיא קטנה השתדלו לא להעמיס ברהיטים גדולים שמרו על רצפה פנויה ועציצים הניחו על שרפרף או מדף כדי לא ליצור תחושת צפיפות או מרפסת עמוסה.

עיצוב מרפסת שמש

על מנת להכניס את הטבע למרפסת יש לשלב בה עציצים ואדניות, את הריצוף אפשר לשדרג בעזרת דק עץ עם ציפוי עמיד או דשא סינטטי שגם נראה וגם מרגיש אמיתי, או לפרוש שטיח יפה וצבעוני. להצללה ניתן להוסיף פרגולה ישנם פרגולות על רגליים או פרגולות תלויות המתפקדות כגג למרפסת.

עיצוב מרפסת שמש

עיצוב מרפסת שמש

עם מעט השקעה, חשיבה ויצירתיות תוכלו להפוך כל מרפסת פשוטה בבניין מגורים משותף לפינת חמד צבעונית וחמימה שכייף יהיה לשבת ולהתרווח בה.

עיצוב מרפסת שמש

.אז קחו עוד מאמץ קטן ועצבו אותה כמו כל חלל אחר בבית ומבטיחה שכל מה שתרצו זה רק לבלות ולארח בה בתקופת ימי הקייץ והאמת עם המזג האוויר אצלנו אפשר להנות בה כמעט כל השנה.

0 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *